Lucrăm exclusiv cu furnizori verificați și de încredere, care garantează 100% autenticitatea și originalitatea produselor și materialelor.
Chiar și brandurile din atelierul nostru (de exemplu, Willard, Arcore, Reaper) sunt supuse unor criterii stricte, iar produsele pe care le comercializăm sub aceste branduri au garanția calității maxime și oferă un preț atractiv. Acestea sunt dezvoltate și proiectate în Republica Cehă. Urmând exemplul brandurilor mondiale, lucrăm numai cu furnizori în care putem avea încredere maximă și care sunt capabili să ne livreze produse de înaltă calitate, dar la un preț relativ scăzut.
Produsele disponibile pe e-shop provin de la aceiași furnizori care aprovizionează magazinele fizice.
Descriere
Setul de speed badminton LOOP 22 este fabricat de compania suedeză Stiga, care, din 1957, este cunoscută pentru produsele sale de înaltă ...
Descriere
Stiga SPEED BADMINTON SET LOOP 22
Setul de speed badminton LOOP 22 este fabricat de compania suedeză Stiga, care, din 1957, este cunoscută pentru produsele sale de înaltă calitate și se bazează pe precizie - și a celor mai mici detalii. Setul este format din două rachete de speed badminton și trei fluturași. Este potrivit pentru distracție maximă în grădină, parc sau pe plajă. Spațiul/terenul de joacă este format din două pătrate de 5.5x5.5 m. În fiecare pătrat este un jucător care încearcă să plaseze fluturașul în pătratul adversarului. Se joacă la 3 seturi până la 16 puncte. Este ambalat în husă rezistentă care permite un transport bun.
set cu 2 rachete
set cu 3 fluturași
Specificaţii
Material
aluminiu
Greutatea
180 g
Cod produs
6312000035
Codul furnizorului
0109
Culorile produselor pot fi ușor diferite, în funcție de lumina din studio sau de rezoluția dispozitivului dumneavoastră.