Magazine

37Magazine + e-shop
Cumpără la unul din cele 37 magazine ale noastre.

Selectează un magazin în funcție de județ.

37Magazine + e-shop
37Magazine + e-shop
Satu Mare Hunedoara Ialomiţa Iaşi Ilfov Maramureş Mehedinţi Mureş Neamţ Olt Prahova Arad Sălaj Sibiu Suceava Teleorman Timiş Tulcea Vaslui Vâlcea Vrancea Gorj Alba Argeş Bacău Bihor Bistriţa-Năsăud Botoşani Braşov Brăila Buzău Caraş-Severin Călăraşi Cluj Constanţa Covasna Dâmboviţa Dolj Galaţi Giurgiu Harghita Bucuresti

Magazine după locație

SPORTISIMO (37)

Baia Mare, Value Center

Bulevardul București 53

Lu - Du: 9:00-21:00

baiamare@sportisimo.ro

Bistrita, Retail Park

Calea Moldovei 13

Lu - Sâ: 8:30-21:00, Du: 9:30-20:00

bistrita@sportisimo.ro

Botoșani, Shopping Center

Bulevardul Mihai Eminescu 2

Lu - Du : 9:00-21:00

botosani@sportisimo.ro

Brăila, Mall

Principala Str. 4B

Lu - Du: 10:00-22:00

braila@sportisimo.ro

Braila, Shopping Park

Strada General Gheorghe Avrămescu 10E

Lu - Du : 9:00-21:00

braila2@sportisimo.ro

Bucuresti, Mihai Bravu

Șoseaua Mihai Bravu 319

Lu - Sa: 09:00 - 21:00, Du: 09:00 - 20:00

bucuresti7@sportisimo.ro

București, DN1 Value Center

Șoseaua București-Ploiești km. 20

Lu - Du: 9:00-21:00

bucuresti4@sportisimo.ro

București, Mall Vitan

Calea Vitan 55-59

Lu - Du: 10:00-22:00

bucuresti3@sportisimo.ro

Bucuresti, Mega Mall

Bulevardul Pierre de Coubertin 3-5

Lu - Du: 10:00 - 22:00

bucuresti6@sportisimo.ro

București, Militari Shopping Center

Bulevardul Iuliu Maniu 536-560

Lu - Du: 10:00-22:00

bucuresti5@sportisimo.ro

București, Pipera Plaza

Șoseaua București Nord 14

Lu - Du: 9:00-21:00

bucuresti@sportisimo.ro

Bucuresti, Plaza Romania

Bulevardul Timișoara 26

Lu - Du: 10:00-22:00

bucuresti2@sportisimo.ro

Lu - Sâ: 9:00-20:00, Du: 9:00-18:00

calarasi@sportisimo.ro

Campina, Retail Park

Bulevardul Nicolae Bălcescu 46,

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-19:00

campina@sportisimo.ro

Cluj Napoca, Galeria Comerciala Auchan Iris

Bulevardul Muncii nr. 1 - 15

Lu - Du: 9:00-21:00

clujnapoca@sportisimo.ro

Constanta, Tom Shopping Mall

Bulevardul Tomis 391

Lu - Du: 9:00-21:00

constanta@sportisimo.ro

Craiova, Electroputere Park

Calea București 144

Lu - Du: 10:00-22:00

craiova@sportisimo.ro

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-18:00

drobeta@sportisimo.ro

Făgăraș, Galeria comeciala Kaufland

Tudor Vladimirescu nr. 85-87

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-18:00

fagaras@sportisimo.ro

Focșani, Value Center

Bulevardul Brăilei 102

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-18:00

focsani@sportisimo.ro

Giurgiu, Platforma comerciala Lidl

Bulevardul București 57A

Lu - Sâ: 10:00-21:00,Du: 10:00-20:00

giurgiu@sportisimo.ro

Iași, Era Shopping Park

Șos. Păcurari nr. 121

Lu - Sâ: 9:30-21:00, Du: 9:30-20:00

iasi@sportisimo.ro

Medgidia, Galeria comerciala Kaufland

12 Independentei strada

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-18:00

medgidia@sportisimo.ro

Miercurea Ciuc, Retail park - Nest

Str. Iancu de Hunedoara 31

Lu - Du: 9:00-21:00

Miercureaciuc@sportisimo.ro

Mioveni, Galeria comerciala Kaufland

Strada Ion C. Brătianu

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-18:00

mioveni@sportisimo.ro

Oradea, Retail Park-Nest

Calea Borsului, Nr. 2C

Lu - Du: 9:00-21:00

oradea@sportisimo.ro

Piatra Neamt, Galeria Piatra Neamț

Strada Plăieșului nr.2

Lu - Du: 10:00 - 21:00

piatraneamt@sportisimo.ro

Râmnicu Sărat, Value Center

Strada Constantin Brâncoveanu 46A

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-20:00

ramnicusarat@sportisimo.ro

Satu Mare, Aushopping

Strada Careiului 77-79

Lu - Du: 9:00-21:00

satumare@sportisimo.ro

Lu - Vi: 9:00-21:00,Sâ - Du: 9:00-18:00

sfantugheorghe@sportisimo.ro

Sighetul Marmatiei, Retail Park

Strada Bogdan Vodă 164 - 170,

Lu - Sâ: 9:00-21:00,Du: 10:00-20:00

sighetumarmatiei@sportisimo.ro

Slatina, Galeria comerciala Kaufland

Blvd. Nicolae Titulescu 29

Lu-Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-18:00

slatina@sportisimo.ro

Slobozia, Retail park

Șoseaua București-Constanța 3

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-19:00

slobozia@sportisimo.ro

Suceava, Shopping City

Calea Unirii 27B

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-20:00

suceava@sportisimo.ro

Târgoviște, Dambovita Mall

Str. Cercel Petru, 33B, Târgoviste, Dâmbovita

Lu - Du: 9:00-21:00

targoviste@sportisimo.ro

Târgu Mureș, Retail park Kaufland

Strada Gheorghe Doja 64-68

Lu - Du: 9:00-21:00

targumures@sportisimo.ro

Lu - Sâ: 9:00-21:00, Du: 9:00-19:00

tulcea@sportisimo.ro