Lucrăm exclusiv cu furnizori verificați și de încredere, care garantează 100% autenticitatea și originalitatea produselor și materialelor.
Chiar și brandurile din atelierul nostru (de exemplu, Willard, Arcore, Reaper) sunt supuse unor criterii stricte, iar produsele pe care le comercializăm sub aceste branduri au garanția calității maxime și oferă un preț atractiv. Acestea sunt dezvoltate și proiectate în Republica Cehă. Urmând exemplul brandurilor mondiale, lucrăm numai cu furnizori în care putem avea încredere maximă și care sunt capabili să ne livreze produse de înaltă calitate, dar la un preț relativ scăzut.
Produsele disponibile pe e-shop provin de la aceiași furnizori care aprovizionează magazinele fizice.
Descriere
Mingile de ping-pong Stiga CUB ABS sunt adecvate pentru antrenament și joc de agrement. Sunt asemănătoare mingilor de competiții. Rezistența ...
Descriere
Stiga CUB ABS
Mingile de ping-pong Stiga CUB ABS sunt adecvate pentru antrenament și joc de agrement. Sunt asemănătoare mingilor de competiții. Rezistența și durabilitatea excelentă sunt proprietățile care au făcut posibilă popularitatea excepțională a acestor mingii, destinate jocului recreațional. Este vorba despre noua generație a mingilor de plastic, concepute din material ABS, care asigură rezistența maximă, săriturile ideale și forma rotundă precisă a mingii. Setul include șase bucăți de culoare portocalie. Brandul suedez Stiga este liderul mondial în producția echipamentului de tenis, de masă de peste 70 de ani. Produsele Stiga se încadrează în categoria echipamentului preferat a jucătorilor mondiali de top. Este furnizorul exclusiv al echipelor naționale din Suedia, China, Singapore, Hong Kong etc.
6 bucăți în set
Specificaţii
Material
ABS plastic
Diametru
4 cm
Cod produs
5654007232
Codul furnizorului
0031
Culorile produselor pot fi ușor diferite, în funcție de lumina din studio sau de rezoluția dispozitivului dumneavoastră.