Promoția se desfășoară în perioada: 27.6.2024 - 4.8.2024, in limita stocului disponibil si are ca obiect produsele selecționate comercializate în magazinele fizice Sportisimo RO S.R.L și pe site-ul www.sportisimo.ro
Promoția se desfășoară în perioada: 27.6.2024 - 4.8.2024, in limita stocului disponibil si are ca obiect produsele selecționate comercializate în magazinele fizice Sportisimo RO S.R.L și pe site-ul www.sportisimo.ro
Garanţia originalităţii
Pantofi slip-on pentru femei Skechers BOBS SQUAD 2 cu partea superioară din material textil fără cusături, care aproape că nu se simte la purtare. Au greutatea foarte redusă și se încheie cu șireturi care nu necesită legare/dezlegare de fiecare dată. Talpa flexibilă și spuma cu memorie extrem de confortabilă asigură un confort deosebit pentru toată durata de purtare!