Lucrăm exclusiv cu furnizori verificați și de încredere, care garantează 100% autenticitatea și originalitatea produselor și materialelor.
Chiar și brandurile din atelierul nostru (de exemplu, Willard, Arcore, Reaper) sunt supuse unor criterii stricte, iar produsele pe care le comercializăm sub aceste branduri au garanția calității maxime și oferă un preț atractiv. Acestea sunt dezvoltate și proiectate în Republica Cehă. Urmând exemplul brandurilor mondiale, lucrăm numai cu furnizori în care putem avea încredere maximă și care sunt capabili să ne livreze produse de înaltă calitate, dar la un preț relativ scăzut.
Produsele disponibile pe e-shop provin de la aceiași furnizori care aprovizionează magazinele fizice.
Descriere
Pantalonii termici pentru copii Sensor MERINO DF combină poliesterul (în interior) și lâna Merinos de calitate excelentă din Noua Zeelandă ...
Descriere
Sensor MERINO DF
Pantalonii termici pentru copii Sensor MERINO DF combină poliesterul (în interior) și lâna Merinos de calitate excelentă din Noua Zeelandă (la exterior). Principalul avantaj a acestei combinații este faptul că poliesterul accelerează transportul transpirației în stratul exterior al lânii. Lâna previne apariția mirosurilor neplăcute și are, de asemenea, o funcție de termoreglare excelentă. Stratul subțire de poliester din interior elimină posibilitatea de iritare a pielii sensibile. Aceștia se pot purta pe ambele părți, fiind ideali pentru sport în condiții climatice extreme: drumeții alpine, schi alpin, alpinism.
construcția combină poliester din interior și lână Merinos de calitate
previne apariția mirosurilor neplăcute
lână Merinos de calitate din Noua Zeelandă
elimină spre exterior transpirația eliberată de corp
Merinos conține lanolină, care are proprietăți antibacteriene
Specificaţii
Material
60 % lână Merinos, 40 % poliester
Greutate
170 g/m²
Tehnologie
Double face
, Merino
Cod produs
1818000037
Codul furnizorului
17200039
Culorile produselor pot fi ușor diferite, în funcție de lumina din studio sau de rezoluția dispozitivului dumneavoastră.