Lucrăm exclusiv cu furnizori verificați și de încredere, care garantează 100% autenticitatea și originalitatea produselor și materialelor.
Chiar și brandurile din atelierul nostru (de exemplu, Willard, Arcore, Reaper) sunt supuse unor criterii stricte, iar produsele pe care le comercializăm sub aceste branduri au garanția calității maxime și oferă un preț atractiv. Acestea sunt dezvoltate și proiectate în Republica Cehă. Urmând exemplul brandurilor mondiale, lucrăm numai cu furnizori în care putem avea încredere maximă și care sunt capabili să ne livreze produse de înaltă calitate, dar la un preț relativ scăzut.
Produsele disponibile pe e-shop provin de la aceiași furnizori care aprovizionează magazinele fizice.
Descriere
Modelul a fost modificat cu o lentilă realizată prin turnarea policarbonatului prin injecție la temperaturi înalte. Acesta oferă proprietăți ...
Descriere
Oakley O-FRAME 2.0 PRO L
Modelul a fost modificat cu o lentilă realizată prin turnarea policarbonatului prin injecție la temperaturi înalte. Acesta oferă proprietăți optice mai precise și o rezistență mecanică mai mare. În plus, fiecare pachet are incluse lentile pentru condiții cu iluminare mai slabă sau mai bună. Designul iconic Oakley oferă confort și performanțe optice îmbunătățite. Lentilele largi garantează o vedere laterală perfectă. Fără îndoială, stilul clasic al ochelarilor Oakley este confortabil, puternic și gata de curse, fără prea mari cheltuieli. Acesta este modelul Oakley O-FRAME 2.0 PRO L.
cadru clasic cu DNA Oakley pentru câmp vizual larg
ventilație dublă pentru o circulație mai bună a aerului
F3™ anti-fog coating împotriva aburirii lentilei la interior
curea ajustabilă cu silicon la interior pentru compatibilitate sporită cu casca
cadru rezistent și confortabil din O Matter™
model disponibil cu lentile din policarbonat cu rezistență mecanică mare
lentile de rezervă incluse
Specificaţii
Cod produs
126918
Codul furnizorului
71240100
Culorile produselor pot fi ușor diferite, în funcție de lumina din studio sau de rezoluția dispozitivului dumneavoastră.