Promoția se desfășoară în perioada: 27.6.2024 - 4.8.2024, in limita stocului disponibil si are ca obiect produsele selecționate comercializate în magazinele fizice Sportisimo RO S.R.L și pe site-ul www.sportisimo.ro
Promoția se desfășoară în perioada: 27.6.2024 - 4.8.2024, in limita stocului disponibil si are ca obiect produsele selecționate comercializate în magazinele fizice Sportisimo RO S.R.L și pe site-ul www.sportisimo.ro
Garanţia originalităţii
Șortul pentru băieți Loap BOOSAC, din 100% bumbac, are talie elastică, cordon în talie și un tiv îndoit. Sunt confecționați având o croială clasică. Materialul este plăcut la atingere și foarte confortabil deoarece este din bumbacul cu o greutatea medie de 160 g/m?. Are în total trei buzunare cu acces liber - două pe lateral și unul la spate. Are un imprimeu subtil și de foarte bună calitate pe o parte. Potrivit pentru școală, vacanțe de vară și petrecerea timpului liber. Se recomandă a se spăla la 30°C cu balsam de rufe.