Lucrăm exclusiv cu furnizori verificați și de încredere, care garantează 100% autenticitatea și originalitatea produselor și materialelor.
Chiar și brandurile din atelierul nostru (de exemplu, Willard, Arcore, Reaper) sunt supuse unor criterii stricte, iar produsele pe care le comercializăm sub aceste branduri au garanția calității maxime și oferă un preț atractiv. Acestea sunt dezvoltate și proiectate în Republica Cehă. Urmând exemplul brandurilor mondiale, lucrăm numai cu furnizori în care putem avea încredere maximă și care sunt capabili să ne livreze produse de înaltă calitate, dar la un preț relativ scăzut.
Produsele disponibile pe e-shop provin de la aceiași furnizori care aprovizionează magazinele fizice.
Descriere
Fusta sport pentru femei Klimatex PIPPA este stratul superior ideal pentru colanți sau dresuri. Poate fi împachetată în rucsac, ca o ...
Descriere
Klimatex PIPPA
Fusta sport pentru femei Klimatex PIPPA este stratul superior ideal pentru colanți sau dresuri. Poate fi împachetată în rucsac, ca o asigurare în cazul în care se răcește. Pleci într-o excursie, vrei să încerci noi schiuri de fond sau intenționezi să îți continui antrenamentul de schi fond, dar temperaturile de afară nu sunt prea favorabile? Atunci aceasta este piesa perfectă pe care nu trebuie să o ratezi.
potrivită ca strat superior peste colanți pe vreme rece
design complet elastic pentru îmbrăcare ușoară
buzunar cu fermoar
Specificaţii
Material
92 % poliester, 8 % elastan
Material 1
100 % poliester
Buzunare la exterior
1 pe lateral
Cod produs
144072
Codul furnizorului
PIPPA-900
Culorile produselor pot fi ușor diferite, în funcție de lumina din studio sau de rezoluția dispozitivului dumneavoastră.