Lucrăm exclusiv cu furnizori verificați și de încredere, care garantează 100% autenticitatea și originalitatea produselor și materialelor.
Chiar și brandurile din atelierul nostru (de exemplu, Willard, Arcore, Reaper) sunt supuse unor criterii stricte, iar produsele pe care le comercializăm sub aceste branduri au garanția calității maxime și oferă un preț atractiv. Acestea sunt dezvoltate și proiectate în Republica Cehă. Urmând exemplul brandurilor mondiale, lucrăm numai cu furnizori în care putem avea încredere maximă și care sunt capabili să ne livreze produse de înaltă calitate, dar la un preț relativ scăzut.
Produsele disponibile pe e-shop provin de la aceiași furnizori care aprovizionează magazinele fizice.
Descriere
Mănuși de iarnă universale pentru femei Etape SKIN WS+ ideale pentru sporturi aerobice, dar și pentru activități cotidiene. Aceste mănuși ...
Descriere
Etape SKIN WS+
Mănuși de iarnă universale pentru femei Etape SKIN WS+ ideale pentru sporturi aerobice, dar și pentru activități cotidiene. Aceste mănuși softshell sunt dotate cu silicon antiderapant în palmă, iar degetul mare și arătătorul este prevăzut cu material care permite manipularea ecranului tactil. Se recomandă purtarea la temperaturi cuprinse între - 5°C și +10° C.
material SoftShell cu membrană și izolație termică
material Thermofit cu izolație termică
compatibilitate cu ecran tactil SmartTouch
palmă cu silicon anti-alunecare
material absorbant în zona degetului mare pentru posibilitatea de ștergere a transpirației