Lucrăm exclusiv cu furnizori verificați și de încredere, care garantează 100% autenticitatea și originalitatea produselor și materialelor.
Chiar și brandurile din atelierul nostru (de exemplu, Willard, Arcore, Reaper) sunt supuse unor criterii stricte, iar produsele pe care le comercializăm sub aceste branduri au garanția calității maxime și oferă un preț atractiv. Acestea sunt dezvoltate și proiectate în Republica Cehă. Urmând exemplul brandurilor mondiale, lucrăm numai cu furnizori în care putem avea încredere maximă și care sunt capabili să ne livreze produse de înaltă calitate, dar la un preț relativ scăzut.
Produsele disponibile pe e-shop provin de la aceiași furnizori care aprovizionează magazinele fizice.
Descriere
Tricoul pentru femei adidas OWN THE RUN TEE este ideal pentru activitățile de alergare. Materialul absorbant AEROREADY asigură climatul ...
Descriere
adidas OWN THE RUN TEE
Tricoul pentru femei adidas OWN THE RUN TEE este ideal pentru activitățile de alergare. Materialul absorbant AEROREADY asigură climatul uscat. Elementele reflectorizante asigură vizibilitatea necesară pe timp de noapte. Este croit în stil clasic, cu decolteu la baza gâtului. Este confecționat din jerseu foarte moale. Asigură confortul maxim.
croială dreaptă
la baza gâtului
material absorbant AEROREADY
Specificaţii
Material
100 % poliester reciclat
Tehnologie
AEROREADY
, MADE IN PART WITH RECYCLED MATERIALS
Colecţii
Own The Run
Cod produs
164499
Codul furnizorului
IM2532
Culorile produselor pot fi ușor diferite, în funcție de lumina din studio sau de rezoluția dispozitivului dumneavoastră.