Lucrăm exclusiv cu furnizori verificați și de încredere, care garantează 100% autenticitatea și originalitatea produselor și materialelor.
Chiar și brandurile din atelierul nostru (de exemplu, Willard, Arcore, Reaper) sunt supuse unor criterii stricte, iar produsele pe care le comercializăm sub aceste branduri au garanția calității maxime și oferă un preț atractiv. Acestea sunt dezvoltate și proiectate în Republica Cehă. Urmând exemplul brandurilor mondiale, lucrăm numai cu furnizori în care putem avea încredere maximă și care sunt capabili să ne livreze produse de înaltă calitate, dar la un preț relativ scăzut.
Produsele disponibile pe e-shop provin de la aceiași furnizori care aprovizionează magazinele fizice.
Descriere
Vedetele din UEFA Champions League se întorc, spre deliciul tuturor pasionaților de fotbal. Această versiune de iarnă a mingii oficiale ...
Descriere
adidas FINALE OMB W
Vedetele din UEFA Champions League se întorc, spre deliciul tuturor pasionaților de fotbal. Această versiune de iarnă a mingii oficiale adidas FINALE WINTER OFFICIAL MATCH este concepută pentru jocul pe vreme nefavorabilă. A fost folosită în meciurile eliminatorii ale campionatului din acest an. Noua formă a segmentului este decorată cu stele mari și o explozie de culoare care reprezintă verva fanilor fotbalului. Nu dispune de cusături, este lipit la cald pentru o precizie și contact mai bune și o absorbție mai scăzută a apei. Are o suprafață texturată care asigură o performanță mai bună. Certificatul FIFA și supapa roșie garantează calitatea mingii.
construcție fără cusături, lipită la cald pentru o mai bună predictibilitate a traiectoriei de zbor
cameră din butil pentru pierderi minime de aer
certificat de calitate FIFA Pro
logoul Ligii Campionilor UEFA pe suprafață
colorație specială a mingii pentru vizibilitate pe zăpadă sau ploaie
Specificaţii
Material
100% poliuretan
Cod produs
5612012241
Codul furnizorului
DY2561
Culorile produselor pot fi ușor diferite, în funcție de lumina din studio sau de rezoluția dispozitivului dumneavoastră.